Star TV İzle

Star TV kanalını canlı izlemek için PLAY tuşuna basınız. İyi seyirler dileriz.

Star TV kanalını online olarak buradan izleyebilirsiniz.

Star TV Ülkemizin ilk özel TV kanallarından biri olma özelliğine sahip nadir kanallardan biridir. Test yayınına 7 Mayıs 1990 yılında başlamış olup, yayın hayatına 4 Ağustos 1990 yılında başlamıştır.

Dönemin ünlü iş adamları Cem Uzan ve Ahmet Özal tarafından kurulan kanal, daha sonra tek başına Cem Uzan tarafından yönetilmeye başlanmıştır. Cem Uzan’ın mal varlıklarına el konulmasından sonra STAR TV TMSF’ye devredilmiş ve daha sonra sırası ile Doğan Holding ve Doğuş Holdinge devredilmiştir. Şuan STAR TV yönetimi Ferit Şahenk’in sahibi olduğu Doğuş Grubundadır.

Star TV Canlı yayını hizmeti veren sitemizde, STAR TV izleyenleri için yayın akışı ve reyting bilgileri yayınlanacaktır. Sitemizden hem STAR TV İzleyebilir hem de kanal hakkında diğer tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Star TV Canlı İzle

Star tv kanalını canlı izlemek için tek yapmanız gereken yukarıda bulunan play butonuna tıklamaktır. Star TV Canlı Kesintisiz izleme özelliği ile hizmetinizdedir.

TV playerimizda duraklat devam et özelliği bulunmaktadır, sayfayı kapatmadığınız sürece STAR TV Canlı yayınını durdurabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir